Asus Chromebook (C423NA) je v prodeji ve Walmartu

Stalo se vám někdy, že vám umřel notebook? Není to zábava a může vás nechat uvíznout uprostřed důležitých projektů pro práci i zábavu. Navíc, pokud jste měli super drahý počítač, jeho oprava by vás stála penny – nebo v horším případě výměna.

Máme pro vás skvělou výměnu: Chromebook. Můžete použít Disk Google pro všechny své poznámky a tabulky, můžete jít na YouTube pro videa a samozřejmě kontrolovat e-maily a mnoho dalšího. Asus Chromebook – který je ve Walmartu v prodeji za 176 USD nebo slevu 94 USD – je skvělou a snadno použitelnou alternativou k vašemu nyní rozbitému a drahému počítači.

Tento Google Chromebook od společnosti Asus – tchajwanského výrobce počítačů, který se specializuje na prémiové stolní počítače, monitory a notebooky šetrné k peněžence, původně za 270 USD – se vyznačuje lehkým a kompaktním designem s působivým 14palcovým displejem s rozlišením HD pro jasnost a ostrost.

„Funkce, kterou naprosto miluji, je obrazovka. Vypadá to, že je to jen obyčejná obrazovka notebooku, ale zdaleka to není,“ napsal pětihvězdičkový recenzent Walmartu. “Upřímně řečeno, když otevřete Chromebook, vypadá to jako TV s plochou obrazovkou.”

Tento Chromebook Asus vám poskytuje výkon notebooku za méně než 200 $! (Foto: Walmart)

Tento notebook Asus také používá Google ChromeOS – nikoli Windows 10 nebo macOS. Je to jednoduchý a snadno použitelný systém, který ke spuštění vyžaduje pouze přístup k internetu a účet Google. Místo věčného konfigurování notebooku pomocí hesel a aplikací se stačí přihlásit ke svému účtu Gmail prostřednictvím prohlížeče Google Chrome a můžete začít.

Google importuje všechny vaše záložky, nastavení, rozšíření a webové aplikace z vašeho účtu Gmail a prohlížeče Chrome z vašeho předchozího notebooku, aby naplnil tento počítač. To je jeden z důvodů, proč jsou Chromebooky nejlepšími záložními notebooky – můžete jednoduše přecházet z jednoho počítače na druhý, aniž byste o to přišli. Google automaticky ukládá veškerou vaši práci a předvolby, když jdete, a chrání každý Chromebook pomocí aktuálního antivirového zabezpečení. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do Chromebooku pomocí účtu Gmail, abyste mohli pokračovat tam, kde váš poslední notebook skončil.

„Opravdu skvělý Chromebook,“ řekl jeden kupující, který dal Asusu pět hvězdiček. “Tento malý Chromebook je elektrárna! Obrazovka a klávesnice jsou mnohem větší, než jsem čekal. Obrazovka také nabízí velmi jasný obraz. Mluvit o nějakých jasných reproduktorech? Ach můj bože.”

Další spokojený kupující dodal: „Nastavení bylo tak snadné, že jsem surfoval na internetu ani ne 30 minut po rozbalení. Naučit se Chrome OS, když jsem byl více zvyklý na MAC OS a Windows, nebyl problém. Je to perfektní druhý počítač na cesty a použití v ložnici, což je vše, co potřebuji, protože můj velký stolní model sedí v klidu.“

V jádru je tento Chromebook Asus ideálním notebookem pro lidi, kteří nepracují u počítače osm hodin denně. Může to být také skvělý záložní nebo cestovní notebook. S jeho dostupnou cenou, osmihodinovou výdrží baterie, snadným používáním a všestranností je těžké ho překonat.

Výše uvedené revize odrážejí nejnovější verze v době publikace.

původně zveřejněno