Greyson Chance říká, že ho Ellen DeGeneres „zcela opustila“.

Greyson Chance recenze Ellen DeGeneres. (Foto: Getty Images)

Greyson Chance, mladý hudebník, který se proslavil poté, co se v dubnu 2010 stal virálním vystoupením Lady Gaga „Paparazzi“, zveřejněným na YouTube, a byl pozván, aby se objevil na Show Ellen DeGeneresv novém rozhovoru řekl, že se cítil traumatizován tím, jak se k němu hostitel choval.

“Nikdy jsem nepotkal nikoho manipulativnějšího, sebestřednějšího a zjevněji oportunistického než ona,” řekl. valící se kámen v příběhu zveřejněném ve čtvrtek, když vydal své nové album, palladium.

Prostřednictvím zástupce DeGeneres odmítl komentovat valící se kámen Yahoo Entertainment rozhovor nebo příběh.

Chance, kterému je nyní 25, bylo pouhých 12, když se stal internetovým buzerantem. DeGeneres zavolal o týden později a vzal své první letadlo z Oklahomy do Los Angeles, Kalifornie, kde řekl, že DeGeneres ujistil jeho a jeho matku Lisu, že to „udělají společně“. Hvězda A-listu, která podnikala nájezd do hudebního světa, spojila Chance s celým týmem lidí a hlavně ho podepsala na jeho nové hudební vydavatelství, které distribuuje Interscope Geffen A&M Records.

Chance ale magazínu řekl, že DeGeneres „se stal panovačným a příliš ovládajícím“. Například stanovovalo, co nosí a co nenosí; žádná kůže, protože je veganka.

“Přišla a podívala se na věšák s oblečením, křičela na stylisty, nadávala lidem přede mnou a říkala: ‘Tohle nosíš na přehlídce’,” řekl Chance. “Byla jen ponižující vůči lidem.”

V jednom případě umělec i jeho matka řekli, že je po telefonu vyhubovala poté, co se nedíval na dokument Justina Biebera, o který ho požádala, když se na něj nedíval, protože byl unavený z turné.

Některá slova Chance odrážejí to, co zaměstnanci bývalé talk show DeGeneres tvrdili ve zprávě BuzzFeed z července 2020. Oni volají Ellen toxické pracoviště, kde byl standardem strach a zastrašování.

V roce 2012, když bylo ještě ve vysílání, druhé album Chance explodovalo a prodej vstupenek se zmenšil. Vypadl z něj label a jeho tým.

Tehdy řekl, že DeGeneres ho „úplně zklamal“ a ani na jeho hovory neodpoví.

“Nemohl jsem se k ní dostat. Nemohl jsem s ní mluvit,” řekl Chance. “Pokaždé, když jsem přišel do show, byl to falešný úsměv. Ani se nezeptala: ‘Jak se máš? Jak se máš?” Bylo to jako: ‘To je to, o čem budeme mluvit. Uvidíme se tam.’

Ale někdo z jeho show ho v určitém okamžiku kontaktoval, protože se tam objevil poté, co opustil label. (Celkem byl na scéně DeGeneres desetkrát za ta léta, dvakrát po roce 2012, podle IMDb.) Když tam v roce 2015 vystupoval, řekl, že ti dva spolu vůbec nemluvili. V roce 2019 se tam však vrátil, aby propagoval nové album, Portréty.

Zdroj z pořadu upozornil, že Chance tehdy žádné stížnosti nepodával.

Řekl, že byl nešťastný, zvláště při této poslední návštěvě.

“Vyšla během zvukové zkoušky a podívala se na mě, objala mě. A řekla: ‘Jak se máš?” A prostě mě to uvnitř zabilo,“ řekl Chance, „protože jsem si říkal: ‚Jak jsem sakra byl? Kde jsi byl?”

Neocenil, že během jejich rozhovoru řekla, že je na něj hrdá, že od jejich posledního rozhovoru vyšel jako gay.

„Neměla s tím nic společného… [When I came out,] Nemluvil jsem s ní už roky,” řekl. “Je to tak zmatené, že vy, chlapi, teď ukazujete světu, že jsme si tak blízcí. Jsme tak dobří. A v zákulisí jsi neuvěřitelně manipulativní člověk.”

Poté Chance řekl, že i když byl vděčný za to, co pro něj DeGeneres udělal na začátku své kariéry, odmítl nabídky být součástí. Ellenje poslední sezóna. Věděl, že tento krok znamená menší publicitu, ale musel to udělat kvůli své bezúhonnosti.