James Harden o tom, že má osobního kuchaře a jeho oblíbené rychlé občerstvení

Obránce Philadelphia 76ers James Harden říká, že hodně spoléhá na osobního kuchaře. Když však jeho šéfkuchař není poblíž, vstoupí do rychlého občerstvení. (Foto: Getty; navrhl Quinn Lemmers)

Zatímco jídlo nás všechny spojuje, Yahoo Life servíruje talíř plný konverzací u stolu s lidmi nadšenými pro to, co mají na jídelníčku odglazovanéseriál o jídle.

Skvělý hráč NBA James Harden, rozehrávač týmu Philadelphia 76ers, je nejlépe známý pro svůj hustý plnovous a nepolapitelný basketbalový herní styl. Hráč může důsledně přinášet na kurt vše, ale svůj vysoký výkon připisuje tajné zbraně, která mu umožňuje zůstat ve hře A.

“Mám kuchaře,” řekl 33letý muž Yahoo Life. “Pracoval jsem s ní osm nebo devět let a odvedla opravdu dobrou práci. Jídlo je všechno – lidé o jídle samozřejmě hodně přemýšlejí, protože jíst musíte. Takže to je jeden aspekt [of staying in shape] Nemusím přemýšlet ani se bát.”

Harden říká, že mezi nabitým programem her a tréninkem rád ví, že doma existuje jídlo, které je jednoduché, snadné a chutné. “Až jsem doma, jídlo je hotové,” říká Harden. “Když si jdu zacvičit a přijdu domů, jídlo je hotové. Nemusím zjišťovat, kde budu jíst, co budu jíst nebo příjem kalorií – všechny ty věci, kterých jsem se předtím obával.” O tolik mi to usnadňuje život.“

Osobní šéfkuchař sice usnadňuje plánování jídla, ale je to také užitečné pro labužníka, jako je Harden, který říká, že i když má velkou lásku k vaření, stále ještě nezvládl kuchyni.

“Miluju jíst,” říká, “ale neumím vařit, chci se to naučit. Myslím, že je to další koníček, který bych chtěl zkusit – myslím, že na to nemám trpělivost to ovšem.”

“Upřímně,” dodává, “nevím, kde začít, doufám, že dostanu nějaké tipy od své šéfkuchařky a ona by mi mohla trochu pomoci.”

Přestože od jeho posledního pokusu o vaření uběhla nějaká doba, Harden si je jistý, že stále existuje jídlo, které dokáže udělat v malíčku. “Umím vajíčka,” říká. “Neměl jsem to pět nebo šest let, ale mám pocit, že stále můžu.”

Kromě úžasných jídel svého šéfkuchaře Harden říká, že rád jí. Od projížděk autem až po večírky, je fanouškem všeho. „Někdy chodím do restaurací a jezdím autem, když se nemůžu dostat domů dostatečně rychle nebo když tu není můj šéfkuchař,“ říká. “Někdy jsem sám, tak tomu říkám moje podvádění. Nemám nikoho, kdo by mě soudil a jím, co chci.”

Hardenovo oblíbené jídlo z rychlého občerstvení? “Chick-fil-A,” říká Yahoo Life. “To záleží – můžu ti přinést nugety nebo pikantní kuřecí sendvič. Všechno záleží na mé náladě ten den.”

Bez ohledu na jeho náladu existuje jedno speciální jídlo, které vyhrálo titul MVP v Hardenově srdci… a jeho žaludku.

„Myslím… nemyslím, já potkat – trochu rýže a kuřecího kari,“ říká. „To je jen můj oblíbený cíl. Existuje několik dalších thajských jídel, ale řekl bych konkrétně kuře na kari a rýži.”

Harden hovořil s Yahoo Life v rámci jejich práce na uvedení nové řady vín ve spolupráci s Accolade Wines, J-Harden Wines. Od kalifornského Cabernetu až po červenou směs, krásně označené lahve jsou k dispozici od léta 2022.

“Když jsme v poslední době přišli do tohoto vinařského prostoru,” říká Harden, “přišli jsme s něčím zvláštním – prostě velmi sebevědomým, chutným vínem, které je za rozumnou cenu a liší se od vaší průměrné láhve vína, zejména tím, jak vypadá.”

Harden říká, že i když vyzkoušel mnoho různých vín, tato směs pro něj představuje dokonalou rovnováhu, protože není ani příliš nudná, ani příliš sladká, pokud jde o chuťový profil. “Trvalo měsíce, než jsem konečně dostal tu správnou chuť,” říká. “Opravdu jsme vytvořili něco speciálního – jsem nadšený, že to svět ochutná, a jsem nadšený z jejich zpětné vazby.”

Harden, který nyní propaguje svou vlastní značku nápojů, uvažuje o tom, jakou sílu mají jídlo a nápoje ovlivnit váš den. “Každý den [food improves my mood]“, říká. „Pokud jsem příliš dlouho bez jídla, jsem nevrlý, trochu rozrušený a moje nálada není správná – není tam, kde by měla být. Ale jakmile to jídlo sním, zvlášť když je opravdu dobré, budu ten nejšťastnější člověk na světě.“

Pohoda, rodičovství, body image a mnoho dalšího: objevte SZO za hoo se zpravodajem Yahoo Life. Zde se podepište.