Na vše, co potřebujete pro kempování tento víkend, je sleva až 50 %.

Za nákupy uskutečněné prostřednictvím odkazů na této stránce můžeme obdržet provizi. Cena a dostupnost se mohou změnit. Tento obsah byl vytvořen partnerem společnosti Yahoo jako třetí strana.

Vybavení a doplňky pro horskou turistiku v poušti. (Zdroj: Getty Images)

Podzim je ideální čas pro víkendové kempování. Je něco jedinečného a osvěžujícího na opuštění shonu našich pravidelných rozvrhů a užívání si přírody, když listí mění barvu a teploty klesají. I když se nejedná o intenzivní vícedenní exkurzi pro přežití, díky kempování se budete cítit lépe v souladu s vaším prostředím.

Pokud neplánujete hubnutí, existuje několik základních nástrojů, díky kterým bude kempování mnohem příjemnější. Ale i povinné vybavení pro kempování, jako je stan a spací pytel, může snadno stát několik set dolarů.

Naštěstí Amazon provozuje výprodej nezbytností pro kempování, aby byl tento koníček dostupnější. Zde je několik nabídek kempingových nezbytností, které se letos na podzim určitě budou hodit.

Prozkoumejte nádhernou přírodu a zároveň ušetřete trochu zeleně

Tento stan, který je schopen pojmout až šest osob, vám pomůže zdravě spát každou noc na vaší další venkovní výpravě.  (Zdroj: Amazon)

Tento stan, který je schopen pojmout až šest osob, vám pomůže zdravě spát každou noc na vaší další venkovní výpravě. (Zdroj: Amazon)

139,99 $ 169,99 $ na Amazonu

Pokud existují dva nezbytnosti pro příležitostné kempování na zahradě, jsou to stan a spací pytel. Tento levný stan Campros je oblíbený u recenzentů Amazonu a získává 4,5 z 5 hvězdiček. Je voděodolný, větruodolný a má síťovaná okna pro maximální pohodlí.

Při kempování potřebujete ten nejlepší odpočinek a spací pytel oaskys vám zajistí dokonalý spánek.

Při kempování potřebujete ten nejlepší odpočinek a spací pytel oaskys vám zajistí dokonalý spánek. (Zdroj: Amazon)

24,99 – 39,99 USD na Amazonu

Pokud se chystáte kempovat, zejména v chladnějším podnebí, budete chtít spací pytel, který vás zahřeje a poskytne vám kvalitní odpočinek, který vás nabije energií. Tento spací pytel je k dispozici ve 13 barvách a různých velikostech. Všechny jsou právě teď zlevněné, takže si nenechte ujít dobrý noční spánek, který podpoří vaše venkovní dobrodružství.

Se solární nabíjecí bankou Durecopow nebudete muset riskovat uvíznutí v divočině s vybitou baterií telefonu.

Se solární nabíjecí bankou Durecopow nebudete muset riskovat uvíznutí v divočině s vybitou baterií telefonu. (Zdroj: Amazon)

23,99 $ 29,99 $ na Amazonu

Pokud jste někdy byli venku, možná jste si všimli jasného nedostatku nabíjecích portů USB. Aby byl váš telefon a jakákoli další elektronika nabitá, budete potřebovat jiné řešení, jako je tato solární powerbanka. Neriskujte, že váš telefon zemře, když se můžete spolehnout na přenosnou nabíjecí banku.

Když máte LifeStraw po ruce, nemusíte se při kempování starat o filtrování vody.

Když máte LifeStraw po ruce, nemusíte se při kempování starat o filtrování vody. (Zdroj: Amazon)

14,99 $ na Amazonu

Tyto přenosné vodní filtry nejsou skvělé jen pro kempování, ale pro všeobecnou přípravu. LifeStraw odstraňuje 99 % vodních parazitů a bakterií. Nemusíte se bát, že vám během delší túry dojde voda, když máte jednu z těchto po ruce.

Tato nouzová tepelná deka je skvělá pro táborníky, kteří potřebují bojovat s poklesem teploty v noci.  (Zdroj: Amazon)

Tato nouzová tepelná deka je skvělá pro táborníky, kteří potřebují bojovat s poklesem teploty v noci. (Zdroj: Amazon)

8,97 $ 15,99 $ na Amazonu

Tato tepelná přikrývka je skvělá pro jakoukoli outdoorovou aktivitu a pomáhá udržet až 90 % tělesného tepla. Váží méně než 2 unce a je dostatečně kompaktní, aby se vešel do vašeho batohu. Toto je snadný doplněk k vašim oblíbeným kempům, protože je nejen skvělý pro nouzové situace, ale také bojuje s nízkými teplotami při kempování.

S touto izolovanou vyhřívací dekou není teplo nikdy daleko. Může být také použit k udržení tepla ve vašich oknech, pokud máte problém se zadržováním tepla ve vaší domácnosti. Tato nouzová deka má tolik použití, že je rozhodně na našem seznamu, který musíte koupit.

Tato ohnivá deka je nutností, pokud se táborák stane neposlušným.  (Zdroj: Amazon)

Tato ohnivá deka je nutností, pokud se táborák stane neposlušným. (Zdroj: Amazon)

29,99 $ na Amazonu

Pokud jste karavan, je tato protipožární deka nezbytná pro bezpečnost. Díky kompaktnímu balení jej snadno vložíte do batohu. Můžete ji umístit nad vzpurné plameny nebo ji použít k ochraně před ohněm. Nenechte se chytit ve špatné situaci, když jste na odlehlém místě. Tato deka je vyrobena ze 100% skelného vlákna a uhasí neočekávané požáry a ochrání vás.

Než vyrazíte na ranní procházku, vychutnejte si osvěžující šálek kávy.  (Zdroj: Amazon)

Než vyrazíte na ranní procházku, vychutnejte si osvěžující šálek kávy. (Zdroj: Amazon)

29,96 $ 40,00 $ na Amazonu

Při kempování v chladném počasí je nezbytné zůstat v teple a nabití energií. Stanley’s Spilled Coffee Set je osvědčeným řešením pro přípravu kávy mimo stan za chladného rána. S filtrem z nerezové oceli, který neabsorbuje žádné kávové esenciální oleje, dokáže tato zalévací sada připravit tu nejlepší kávu, jakou jste za dlouhou dobu pili. Navíc tento horký šálek bude chutnat ještě lépe za chladného a klidného rána v lese. Brzké probuzení po chladné noci spát ve stanu není snadné! Káva je pro kempování v chladném podnebí naprosto nezbytná.

Zůstaňte v teple za chladných podzimních nocí s těmito útulnými přikrývkami na táborák.  (Zdroj: Amazon)

Zůstaňte v teple za chladných podzimních nocí s těmito útulnými přikrývkami na táborák. (Zdroj: Amazon)

22,99 $ 40,00 $ na Amazonu

Ujistěte se, že jste si sbalili spoustu přikrývek, které vás udrží v teple ve stanu a když budete sedět u táboráku. Tyto autentické mexické deky jsou ručně tkané s láskou a vyznačují se jasnými barvami, které vynikají mezi teplými podzimními odstíny. Jsou ideální pro vnesení zábavné, slavnostní atmosféry k táborovému ohni. Na konci dlouhého dne vás silná tkanina udrží v teple a pohodlí. Tyto přikrývky byly navrženy s ohledem na slavnosti a vydrží silné opotřebení a při každém praní jsou dokonce měkčí.

Podzim je ideální období pro kempování a turistiku, ale každý, kdo se chystá vyrazit do přírody v mrazu, potřebuje to správné vybavení. Využijte tyto skvělé nabídky na Amazonu a získejte veškeré vybavení, které potřebujete, abyste si letos na podzim opravdu užili nádhernou přírodu.

Prodej dostupného vybavení pro kempování a přežití

Ať už jste na dlouhé pouštní túře nebo jen chcete být lépe připraveni, kempingové vybavení se vyplatí. S těmito nabídkami Amazonu můžete prozkoumávat přírodu stylově a pohodlně – aniž byste museli vydělat peníze. Podívejte se na několik tipů na kempování, abyste se ještě lépe připravili na další venkovní výlet.

Hledáte další skvělé nabídky od Amazonu? Podívejte se na tyto:

Trávník a zahrada:

domácí kutily: