Nepromeškejte svou šanci získat až 50% slevu na tyto základní krabičky

Můžeme obdržet provize za nákupy uskutečněné prostřednictvím odkazů na této stránce. Cena a dostupnost se mohou změnit. Tento obsah byl vytvořen partnerem společnosti Yahoo jako třetí strana.

Udržujte své obědy čerstvé a organizované pomocí těchto krabic na oběd, které musíte mít. (Zdroj: iStock)

Oběd je tolik potřebná denní doba, kdy si odpočinete od práce nebo školy a doplníte energii. I když nákup oběda každý den může být snadný, může se také velmi prodražit a nenabízí vždy ty nejzdravější možnosti. Zvláště teď, když je sezóna návratu do školy, máte nyní šanci pomoci svému rozpočtu a postarat se o své zdraví těmito nezbytnostmi, se kterými bude balení jídel hračkou.

Vynechat oběd? Nikdy.

Tato šikovná miska udrží vaši polévku izolovanou a chráněnou před rozlitím.  (Zdroj: Amazon)

Tato šikovná miska udrží vaši polévku izolovanou a chráněnou před rozlitím. (Zdroj: Amazon)

23,26 $ 25 dolarů na Amazonu

Pokud chcete něco, co zaručeně zabrání tomu, aby se vaše polévky, omáčky a další mokré potraviny rozlily a neudělaly totální nepořádek v krabici s obědem, pak tuto skleněnou misku rozhodně musíte vyzkoušet. Jeho těsnění je zcela vzduchotěsné, takže nepropouští a je odolné proti rozlití. Je také zcela vhodný do mikrovlnné trouby, takže si jídlo můžete bez obav ohřát.

Nejen, že je tato nádoba pohodlná, je to také neuvěřitelně ekologická alternativa k miskám, kelímkům, plastovým hrncům a dalším. Znovu jej použijte ke snížení plastového odpadu po celém světě a při obědě udělejte svůj kousek pro životní prostředí.

Tato vzduchotěsná miska obvykle stojí 25 $, ale v současné době je na Amazonu v prodeji s téměř 10% slevou.

Uspořádejte si obědový box pomocí těchto praktických nádob.  (Zdroj: Amazon)

Uspořádejte si obědový box pomocí těchto praktických nádob. (Zdroj: Amazon)

14,99 $ 29,99 $ na Amazonu

Tyto stohovatelné nádoby usnadňují balení jídel. Mají rozdělené přihrádky, které vám pomohou uchovávat potraviny oddělené a udržovat zdravé velikosti porcí.

Nádoba Bentgo je vyrobena z ekologických materiálů, které lze používat v mikrovlnné troubě, myčce i mrazáku. Každý je také dodáván s těsnící rukojetí a třídílnou sadou nádobí, které se pohodlně zasune pod víko.

Vyberte si z 8 různých stylů a vyzvedněte si svůj kontejner Bentgo ještě dnes za poloviční slevu, pouhých 14,99 $.

S tímto velkým izolovaným obědovým boxem snadno přepravujte všechny své potraviny.  (Zdroj: Amazon)

S tímto velkým izolovaným obědovým boxem snadno přepravujte všechny své potraviny. (Zdroj: Amazon)

19,99 $ 23,99 $ na Amazonu

Přineste si oběd do práce každý den, aniž byste se museli obávat, že se něco zkazí, díky tomuto izolovanému, nepropustnému obědovému boxu. Je vyroben s ohledem na odolnost, takže si můžete být jisti, že vydrží po mnoho let. Nejen to, ale vnitřní vrstva tepelné izolace udrží jídlo teplé nebo studené bez ohledu na venkovní teplotu.

Tento obědový box pojme vše, co potřebujete, díky velké úložné kapacitě. Odnímatelný ramenní popruh také umožňuje držení, jak chcete. V případě, že by se uvnitř něco vylilo, už se o to nebudete muset starat na sebe, na vaše auto nebo lednici, díky jeho nepropustnému provedení.

Tento izolovaný obědový box na Amazonu nyní můžete získat za pouhých 20 $. Navíc můžete ušetřit další 2 $ použitím kupónu u pokladny.

Udělejte si každý den levnější a jednodušší s těmito cenově dostupnými produkty na oběd. Jděte na Amazon a připravte si dokonalý oběd, než bude pryč.

Hledáte další skvělé nabídky od Amazonu? Podívejte se na tyto:

Dům:

Kuchyně: