Philadelphia rapper PnB Rock zabit poté, co byl „několikrát zastřelen“ v restauraci v Los Angeles

PNB-ROCK-OBIT.jpg Kodak Black na koncertě – Credit: Thaddaeus McAdams/FilmMagic

PnB Rock, nejlepší Známý pro svůj inovativní přístup k žánru trapu byl v pondělí odpoledne smrtelně postřelen v Los Angeles při večeři v restauraci v jižním Los Angeles.

Podle losangeleského policejního oddělení zemřel 30letý rapper z Philadelphie, vlastním jménem Rakim Allen, poté, co byl „několikrát zastřelen“ v pobočce Roscoe’s Chicken & Waffles na Manchester Boulevard v průběhu loupeže v okolí. 1:15. odpoledne místního času. Rapper byl převezen do místní nemocnice, kde byl ve 13:59 prohlášen za mrtvého. Valící se kámen rapper byl zřejmě napaden kvůli svým šperkům.

Více Rolling Stone

Svědek, hlídač v objektu, který poskytoval PnB pomoc před příjezdem záchranářů, uvedl, že zpěvák „Egoísta“ navštívil restauraci se svou přítelkyní. Závan příspěvků na sociálních sítích poznamenal, že nevěsta sdílela geotagovaný obrázek svého jídla na Instagramu v od té doby smazaném příspěvku.

“Oběť jedla u stolu, když se k ní přiblížil podezřelý,” řekla policistka z Los Angeles Norma Eisenmanová. Valící se kámen. Řekla, že „podezřelý požadoval od rappera věci“, oháněl se zbraní a vypálil několik ran. Podezřelý “sebral nějaké věci od oběti, nastoupil do čekajícího vozidla a z místa utekl,” řekl.

Kolemjdoucí sdíleli na Instagramu video ukazující následky incidentu. Hovořil s ním ochranka zobrazená v grafickém klipu Valící se kámen poblíž místa činu měl jeho jasně modré tenisky potřísněné krví. Požádal, aby byl identifikován pouze podle iniciál GT a řekl, že slyšel asi tři výstřely, než přiběhl ke zraněnému rapperovi. “Udělal jsem to, co by pro mě, doufám, udělal kdokoli,” řekl. „Říkal jsem mu: ‚Uklidni se, uklidni se, ovládej svůj dech. Nezakopněte o to, co jste si mysleli, že jste viděli, kontrolujte svůj dech. A pak se její dech zpomalil. Bylo to až dolů. Myslím, že byl pryč. Prostě to bylo pryč,“ řekl GT. “Byl jsem pravděpodobně poslední, koho viděl.”

Řekl, že přítelkyně PnB mu dala svůj telefon, aby si mohl poslechnout, jak operátor 911 dává pokyny, jak poskytnout první pomoc. Řekl, že nevěsta byla tak rozrušená a “hysterická”, že musela požádat ostatní, aby ji zastavili. “Křičela a nevěděla, co má dělat,” řekl. „K loupeži došlo rychle. Některé předměty byly odebrány. Měl jsem na sobě několik řetězů.”

Strážný řekl, že si o podezřelých nic nepamatuje: „Bylo to rozmazané. Sundal jsem si brýle. Bůh mě postavil do pozice, abych neviděl hovno.”

Reanna Moore byla ve svém domě o pár bloků dál, když se o střelbě dozvěděla prostřednictvím sociálních sítí a spěchala. Je fanynkou a cítila se bezpečně, když se blížila k budově, protože tam už byla policie. “Bylo to hodně krve, jako louže.” Všude jsem viděl krev,“ říká 18letý Moore. valící se kámenmě. “Je to šílené. Opravdu jsem doufal, že to zvládne. Byl tak mladý.”

„Cebrity sem chodí pořád, ale většinou si vezmou jídlo a odejdou. Ale on si sedl a zůstal se svou přítelkyní. A ona o tom psala. Myslím, že to je pro vás Los Angeles. Lidem se nedá věřit,“ řekl Mooreův přítel, 21letý Sheldon Thompson. (Společně běželi na místo činu.) „Jsem v šoku. Jsem velký fanoušek. Měl opravdu skvělou budoucnost.”

Rapper podepsal smlouvu s Atlantic Records v roce 2015 po úspěchu v roce 2014 skutečný nigga bangaz mixtape, který napsal, když byl uvězněn. Jeho debutový singl „Fleek“ byl národním úvodem do jedinečného melodického toku rappera, zatímco jeho následovník „Selfish“ dosáhl na 51. místo v Billboard Hot 100. Spolu se svým dusným pojetím žánru rapper také využil svou platformu prozkoumat systémové nemoci ve své rodné Filadelfii, jak dokládá jeho introspektivní skladba z roku 2014 „My City Needs Something“. V roce 2019 PnB spolupracovalo s Edem Sheeranem a Chance The Rapperem na „Cross Me“, nádherném elektropopovém singlu ze čtvrtého studiového alba Sheerana. Projekt spolupráce č.6. Později téhož roku se připojila k Nicki Minaj na “Fendi”, sirupovém singlu produkovaném Murdou Beatz, který pomohl propagovat Minajinu módní kolekci Fendi Prints On.

Zrovna před týdnem mluvil PnB Rock s mediální osobností DJ Akademiksem, kde připomněl předchozí incident, ke kterému došlo „uprostřed pandemie“, během níž se jej někdo neúspěšně pokusil ukrást, když byl se svou přítelkyní a dcerou na návštěvě v Los Angeles. “Nejsem venku,” řekl o svém životním stylu v Los Angeles a dodal: “Nebudu se do těchto situací vkládat, protože vím, co se v těchto situacích děje.”

To nejlepší z Rolling Stone

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.