Pokud jsou čas peníze, jsou tyto čističe v podstatě k nezaplacení.

Můžeme obdržet provize za nákupy uskutečněné prostřednictvím odkazů na této stránce. Cena a dostupnost se mohou změnit. Tento obsah byl vytvořen partnerem společnosti Yahoo jako třetí strana.

Nebaví vás trávit víkendy celý den uklízením? Pak se podívejte na tyto užitečné a levné možnosti od Amazonu. (Zdroj: iStock)

Je skvělé vrátit se do uklizeného domu. Zkrácení doby úklidu vždy potěší, ať už vás drhnutí a drhnutí baví, nebo na to prostě nemáte trpělivost. Tyto položky Amazon vám mohou pomoci získat zpět svůj čas, aniž byste museli obětovat bezpečnost a hygienu. Protože čas jsou peníze, vyděláte mnohem více, než investujete. Urychlete si čas čištění pomocí těchto praktických produktů již od 12 $:

Čas je zlato – stejně jako tyto šikovné čisticí nástroje

S několika rychlými tahy tímto kartáčem bude umytí během chvilky hotové.  (Zdroj: Amazon)

S několika rychlými tahy tímto kartáčem bude umytí během chvilky hotové. (Zdroj: Amazon)

11,75 $ na Amazonu

Pochutnat si na lahodném pokrmu po uvaření je tak uspokojivé – dokud není čas umýt všechny hrnce, pánve a nádobí, které jste použili k jeho přípravě. S tímto dávkovacím kartáčem na nádobí je tento úkol mnohem rychlejší. Dávkuje mýdlo do kartáče stisknutím tlačítka, což usnadňuje čištění pánve a šetří mýdlo.

Můžete se také spolehnout na jeho nylonové štětiny, které odstraní odolné skvrny od jídla, aniž by poškrábaly přirozený povlak pánve. Chcete-li začít, jednoduše sejměte víčko na špičce kartáčku a naplňte jej oblíbeným tekutým mýdlem pro rychlé a snadné mytí.

Bojujte se všemi nečistotami, špínou a špínou ve vašem domě pomocí sady kouzelných čisticích houbiček.  (Zdroj: Amazon)

Bojujte se všemi nečistotami, špínou a špínou ve vašem domě pomocí sady kouzelných čisticích houbiček. (Zdroj: Amazon)

11,95 $ 14,95 $ na Amazonu

Čištění povrchů je časově náročné. Pokud si nechcete nechtěně poškrábat to, co čistíte, musíte být také velmi opatrní. Naštěstí je toto balení extra silných houbiček dvakrát větší než běžné houbičky a zajišťuje, že každý peeling je šetrný k povrchům, ale stále odolný vůči skvrnám.

S těmito houbami není třeba používat žíravé čisticí prostředky, stačí je namočit a setřít nečistoty a skvrny. Tento univerzální čisticí nástroj lze použít na různé povrchy, od kožených pohovek až po mramorové desky.

Dostaňte se do zákoutí své koupelny s tímto cenově dostupným zázračným produktem.  (Zdroj: Amazon)

Dostaňte se do zákoutí své koupelny s tímto cenově dostupným zázračným produktem. (Zdroj: Amazon)

14,83 $ na Amazonu

Čištění koupelny je další pracný úkol, který je bohužel nutné provádět často. Skvrny od strusky a kroužků jsou nevzhledné a v některých případech i docela odolné. Chcete-li tento nelehký úkol dokončit rychleji, vyzkoušejte tuto jedinečnou sadu na čištění koupelny.

Tato kompletní sada na odstraňování skvrn se dodává se čtyřmi omyvatelnými podložkami, 19palcovou rukojetí a praktickým stojanem. Vložky jsou zcela jednorázové, ale vždy se můžete rozhodnout pro neomyvatelné alternativy značky.

Každá lahvička tohoto silného roztoku obsahuje dvě dávky čisticí síly kávovaru.  (Zdroj: Amazon)

Každá lahvička tohoto silného roztoku obsahuje dvě dávky čisticí síly kávovaru. (Zdroj: Amazon)

13,99 $ na Amazonu

Pokud jste vášnivým pijákem kávy, váš kávovar je pravděpodobně jedním z vašich nejcennějších věcí doma. Pravděpodobně již víte, jak je důležité tento stroj pravidelně udržovat a čistit. Naštěstí tento výkonný odstraňovač vodního kamene nabízí rychlý způsob, jak toho dosáhnout.

Toto všestranné řešení funguje na jakémkoli typu jednorázového kávovaru a espressa bez ohledu na značku. Rychle odstraňuje minerální usazeniny z tvrdé vody, takže se nemusíte hodiny drhnout a škrábat. Výsledkem je delší životnost vašeho přístroje a chutnější káva pro vaše rána.

Na jeden zátah dokáže tento roštový kartáč vyčistit větší plochu, než umožňuje běžný kartáč.  (Zdroj: Amazon)

Na jeden zátah dokáže tento roštový kartáč vyčistit větší plochu, než umožňuje běžný kartáč. (Zdroj: Amazon)

21,80 $ 29,99 $ na Amazonu

Chladnější podzimní počasí se rychle blíží. Pokud uvažujete o pořádání grilovacích večírků na zahradě, abyste to co nejlépe využili, zvažte čištění nářadí tímto grilovacím kartáčem, abyste si ušetřili čas.

Namísto drátěných štětin má tato bezpečná a odolná alternativa nylon. Nejen, že vás to zbaví starostí s kovovými úlomky uvíznutými ve vašem grilu, ale také sníží riziko jeho poškození. Dodává se dokonce se širokou škrabkou, takže i vy ušetříte čas. Získejte 5% slevu na nákup, když uplatníte kupon u pokladny.

Vyhněte se plýtvání tím nejjednodušším možným způsobem díky těmto šumivým tabletám.  (Zdroj: Amazon)

Vyhněte se plýtvání tím nejjednodušším možným způsobem díky těmto šumivým tabletám. (Zdroj: Amazon)

24,00 $ na Amazonu

Většina prostředků na mytí nádobí obsahuje agresivní chemikálie. Zatímco oni dělají práci, vy se denně vystavujete těmto toxickým látkám. Toto zcela přírodní balení čisticích tablet používá pouze bezpečné, přírodní ingredience k odstranění skvrn a zápachu bez nutnosti drhnutí.

Tyto tablety na čištění lahví jsou ideální pro čištění na cestách, pokud neustále cestujete, milujete kempování nebo prostě nemůžete stát příliš dlouho před kuchyňským dřezem. Jednoduše vložte tabletu do lahvičky, nechte několik minut probublávat a opláchněte vodou, abyste získali bezbolestný čisticí roztok.

Užijte si svobodu, kterou vám tyto produkty mohou poskytnout

Čas si nemůžete koupit, ale můžete ho ušetřit. Tato cenově dostupná čisticí řešení a nástroje vám přinesou více peněz. Jsou nejen efektivní, ale také vám pomohou dokončit práci v rekordním čase. Získejte své na Amazonu ještě dnes a využijte tyto skvělé ceny.

Hledáte další skvělé nabídky od Amazonu? Podívejte se na tyto:

domácí kutily:

Kuchyně: