Příčinou smrti zpěváka Luka Bella bylo náhodné předávkování fentanylem

Příčina smrti Luka Bella byla odhalena téměř měsíc poté, co se ztratil. ABC 9 KGUN získala Bellovu pitevní zprávu, která ukazuje, že country zpěvák zemřel na náhodné předávkování fentanylem.

Podle zprávy našel kolemjdoucí Bell v bezvědomí ve stínu na parkovišti v Tucsonu v Arizoně. Na místě bylo nalezeno drogové vybavení. Hudebník zemřel 26. srpna, šest dní po jeho zmizení. Společnost Yahoo Entertainment kontaktovala kancelář soudních lékařů okresu Pima s žádostí o další informace.

Hudebník Matt Kinman potvrdil Bellovu smrt ukládání country hudby. Blog poznamenal, že Bell byl objeven nedaleko místa, kde zmizel „způsobem, jak jsme se všichni obávali, že to bude, když jsme tu zprávu poprvé slyšeli“. Bell byl s Kinmanem v Arizoně, ale zmizel, když jeho přítel šel pro něco k jídlu.

Bell bojoval s těžkou bipolární poruchou a jeho duševní stav se před jeho smrtí zhoršil. Bellova rodina vydala prohlášení pro TMZ a poděkovala jeho fanouškům, přátelům a rodině.

“Luke měl jemné srdce, cestovatelského ducha a hudební dar, který měl to štěstí sdílet s námi i se světem,” stojí v části prohlášení. “Bohužel Luke trpěl duševní nemocí, která progredovala po smrti jeho otce v roce 2015. Luke byl během nemoci podporován komunitou milující rodiny a přátel. Přesto se mu nepodařilo získat pomoc, kterou potřeboval, aby zmírnil jejich Naše srdce patří milionům lidí postižených duševní nemocí, kteří stejně jako my chápou zničující zklamání ze systému, který trvale nedokáže poskytovat soucitná řešení těm, kteří trpí.”

Bell vtrhla na scénu country hudby v roce 2014 se svým debutovým albem. Je mi jedno, jestli ano. Poté, co v roce 2016 podepsala smlouvu s nahrávací společností, vydala své stejnojmenné album s ohlasem kritiky. Bellovy psychické problémy mu však zabránily vydat se na turné a on se stáhl z centra pozornosti.

“Abych byl upřímný, žiju pro den a počítám úsměvy,” řekl Bell. Bota v rozhovoru z roku 2016. “To je ono. Poslouchejte, polovinu času nakonec piju pivo se svými sousedy. Život není tak špatný. Nevýhodou je svým způsobem to, že nemám ženu a děti, ale v zároveň je to teď docela ideální. Prostě cestuji do jiných měst a scházím se s jinými lidmi… Cílem je mít velké naděje a nízká očekávání a dobře se bavit.“