Stacey Dash se zhroutila v emocionálním videu o střízlivosti poté, co se naučila, že DMX před rokem zemřel

Stacey Dash otevřela svou vlastní cestu ke střízlivosti v novém videu, ve kterém se zhroutila poté, co objevila rapovou legendu DMX, která v dubnu 2021 utrpěla infarkt způsobený kokainem.

V emotivním klipu, který ve středu sdílela 55letá na TikTok bezradný Y renesančního člověka Herečka vzpomínala na hitmakera přes slzy.

“Jsem v rozpacích. Nevěděla jsem, že je DMX mrtvý. Nevěděla jsem to z předávkování kokainem,” řekla a několikrát se zastavila, aby se posbírala. “Dnes jsem šest let a měsíc čistý a láme mi to srdce. Trhá mi srdce, že prohrál. Prohrál. Prohrál s tím démonem… Prosím, prosím, neztrácejte.”

V titulku k videu poznamenal, že novinky objevil poté, co procházel platformou sociálních médií a hledal jednu ze skladeb DMX, kterou předtím „uložil [her] mnohokrát“, i když neupřesnil, o jakou skladbu se jedná.

Zatímco někteří uživatelé zesměšňovali přiznání herečky, jiní vyjádřili slova podpory v sekci komentářů klipu.

„Závislost je jedna z nejtěžších věcí, kterou lze překonat,“ napsal jeden uživatel Dashovi. “To jsi udělal a my jsme rádi, že jsi stále s námi.”

Dash otevřela svůj boj se zneužíváním návykových látek v rozhovoru s ní v roce 2016 LIDÉsdělila publikaci, že jí byla droga poprvé nabídnuta ve věku 16 let poté, co zažila sexuální zneužívání jako dítě vyrůstající v jižním Bronxu v New Yorku.

“Nemohl jsem najít štěstí,” řekl tehdy Dash. “Dostal jsem se do bodu, kdy jsem už ani nechtěl žít. Hlas v mé hlavě říkal: ‘Nic tu pro tebe není’.”

Ačkoli se proslavil jako populární součást pop kultury 90. let díky své vedlejší roli po boku Alici Silverstone v klasice pro teenagery z roku 1995. bezradnýDash vyvolal kontroverzi ve své pozdější kariéře za zastávání konzervativních politických názorů uprostřed liberálních hollywoodských kruhů.

Stacey Dash navštěvuje premiéru filmu Lionsgate Films ‘America’; DMX se účastní HOT 97 Summer Jam 2017

Imeh Akpanudosen/Getty Images; Shareif Ziyadat/FilmMagic deska Stacey; DMX

Otevřená kritička Baracka Obamy a podporovatelka Donalda Trumpa jednou vyzvala k ukončení Měsíce černé historie a ocenila Trumpovy komentáře o neonacistickém shromáždění v roce 2017 v Charlottesville ve Virginii. Později běžel neúspěšný běh jako republikán. kandidoval do Kongresu a připojil se k Fox News jako on-air komentátor.

“Žila jsem svůj život naštvaná. Což bylo to, co bylo na Fox News,” řekla nakonec denní pošta v rozhovoru z března 2021 s odkazem na jeho působení v letech 2014–2017. “V tu chvíli svého života jsem byl tím, kým jsem byl. A v roce 2016 jsem si uvědomil, že hněv je neudržitelný a zničí vás. Lidé nevědí, že jsem kvůli tomu hněvu udělal spoustu chyb.”

Podívejte se na Dashovo video TikTok o DMX výše.

Přihlaste se zábavní týdeníkbezplatný denní zpravodaj pro nejnovější televizní zprávy, exkluzivní první pohledy, rekapitulace, recenze, rozhovory s vašimi oblíbenými hvězdami a další.

Související obsah: