Tento přenosný gril je ideální pro vaše další dveře zavazadlového prostoru – a nyní je se slevou 34 %.

Můžeme obdržet provize za nákupy uskutečněné prostřednictvím odkazů na této stránce. Cena a dostupnost se mohou změnit. Tento obsah byl vytvořen partnerem společnosti Yahoo jako třetí strana.

Mistři grilů si tento přenosný kompaktní gril zamilují. (Zdroj: Amazon)

Fotbalová sezóna je konečně tady, a to znamená, že je čas zahrát si na divokou zadní voj. Nejlepší na tailgatingu je chutné jídlo. Každý rád sní nějaká žebírka a tobogány čerstvé z grilu, když se připravují na velkou hru.

Ale kdo by chtěl tahat velký a těžký gril? Menší přenosný gril vám nadcházející víkendy mnohem zpříjemní. Pokud to zní jako vaše dokonalé grilovací řešení, musíte se podívat na přenosný gril na dřevěné uhlí Cuisinart.

S tímto šikovným přenosným grilem jsou dveře zavazadlového prostoru a další venkovní akce mnohem pohodlnější a příjemnější. Právě teď je tento přenosný gril Cuisinart v prodeji na Amazonu s více než 30% slevou.

Nyní je snadné grilovat na cestách.

Přineste si tento lehký přenosný gril do vašeho dalšího zavazadlového prostoru a grilujte skvěle.  (Zdroj: Amazon)

Přineste si tento lehký přenosný gril do vašeho dalšího zavazadlového prostoru a grilujte skvěle. (Zdroj: Amazon)

26,49 $ 39,99 $ na Amazonu

Tento nový přenosný gril udrží párty v dobré náladě a vytvoří mnoho nových vzpomínek na venkovní grilování. Přeprava přenosného grilu na dřevěné uhlí Cuisinart na jakoukoli venkovní akci je hračka díky jeho lehkému a kompaktnímu designu. Samotná mřížka váží jen 2 libry a měří méně než 15 palců po celém obvodu. Víko má navíc funkci bezpečného zamykání pro snadnou přepravu z jednoho místa na druhé.

Spokojený zákazník říká o svém novém grilu toto: “Bylo snadné sestavit. Líbí se mi, že je dostatečně malý na to, abych ho snadno skladoval v mém bytě. Jídlo po použití vyšlo opravdu dobře. S nákupem jsem spokojený.”

Tento přenosný gril je malý, ale má velký výkon při vaření. Varná plocha měří 150 čtverečních palců, což je spousta místa pro vaření jídla pro hosty. Skořepina grilu distribuuje teplo po celém grilu pro rovnoměrné grilování pokaždé. Duální ventilační systém umožňuje snadnou kontrolu úrovně tepla a správu uhlí pro optimální teploty vaření.

Zde je to, co jiný zákazník řekl o svém grilu na víkendovém pikniku. “Dokážeme uvařit 4 steaky za 30 minut. Je tak přenosný, lehký a přitom pevný, milujeme ho a zatím jsme ho použili 4x. Klipy pro zajištění víka pomáhají ve větrném dni. To je skvělé, vřele doporučuji.” Tak snadno se skladuje, protože je tak malý!”

Přenosný gril na dřevěné uhlí Cuisinart vydrží vysoké teploty vaření. Ohniště je potaženo smaltem pro odolnost v extrémních podmínkách grilování. Po dokončení vaření je snadno přístupný praktický lapač popela, pomocí kterého lze spálené dřevěné uhlí zlikvidovat bez nepořádku.

Připravte se na další dveře zavazadlového prostoru s přenosným grilem na dřevěné uhlí Cuisinart, nyní s více než 30% slevou. Pospěšte si a získejte to, než tato nabídka vyprší.

Hledáte další skvělé nabídky od Amazonu? Podívejte se na tyto:

Dům:

Kuchyně: