Tolik produktů značky Amazon je právě v prodeji – podívejte se na ně zde

Můžeme obdržet provize za nákupy uskutečněné prostřednictvím odkazů na této stránce. Cena a dostupnost se mohou změnit. Tento obsah byl vytvořen partnerem společnosti Yahoo jako třetí strana.

Získejte vysoce kvalitní produkty za nízké ceny díky skvělým nabídkám produktů značky Amazon. (Zdroj: Amazon)

Amazon je na trhu již mnoho let a stal se jednou z nejdůvěryhodnějších platforem pro nakupování. Nabízejí řadu různých možností nákupu z webových stránek třetích stran a nedávno začali nabízet svou vlastní značku produktů známou jako Amazon Basics.

Jejich značková řada znamená, že na jednom místě získáte vysoce kvalitní produkty za nejnižší ceny. Mnoho produktů značky Amazon je právě v prodeji a my jsme ručně vybrali několik našich oblíbených, abyste mohli začít na svém nákupním seznamu.

Produkty Amazon jsou všechno, jen ne základní

Pohybové senzory této plechovky napájené bateriemi jsou voděodolné, takže se nemusíte bát náhodného polití.  (Zdroj: Amazon)

Pohybové senzory této plechovky napájené bateriemi jsou voděodolné, takže se nemusíte bát náhodného polití. (Zdroj: Amazon)

76,23 dolarů 81,99 $ na Amazonu

Zabraňte choroboplodným zárodkům a bakteriím v neustálém otevírání a zavírání víka odpadkového koše. Tento automatický odpadkový koš handsfree se otevírá jednoduchým klepnutím prstem. Jeho pohybové senzory mají vestavěné zpoždění, takže se neotevře s každou osobou nebo zvířetem, které projde kolem.

Tato plechovka z nerezové oceli má kroužkovou podšívku, která skrývá ošklivý pytel na odpadky pro elegantní a elegantní vzhled. Jeho povrchová úprava je odolná proti otiskům prstů a snadno se čistí, takže svůj domácí nepořádek můžete schovat do koše.

Rozšiřte svůj úložný prostor o tento závěsný závěs.  (Zdroj: Amazon)

Rozšiřte svůj úložný prostor o tento závěsný závěs. (Zdroj: Amazon)

12,67 $ 18,03 $ na Amazonu

Využijte prostor ve své skříni na maximum pomocí závěsné police Amazon Basics pro další úložný prostor. Tento 6vrstvý závěsný organizér je vyroben z odolného polyesteru a snadno se připevní na jakoukoli standardní šatní tyč. Nemusíte se bát složité a časově náročné instalace. S touto závěsnou policí od Amazon Basics okamžitě dejte svému šatníku zcela nový vzhled a velmi potřebný úložný prostor pro oblečení, povlečení a další věci.

Zahalte se do útulného pohodlí s touto luxusní přikrývkou.  (Zdroj: Amazon)

Zahalte se do útulného pohodlí s touto luxusní přikrývkou. (Zdroj: Amazon)

38,19 dolarů 50,83 $ na Amazonu

Pohodlně se zachumlejte s touto sadou přikrývek z bavlněného žerzeje, která obsahuje přikrývku a povlak na polštář. Tato lehká přikrývka je vyrobena ze 100% bavlny a je měkká a velmi pohodlná. Bez ohledu na roční období je tato prodyšná přikrývka dokonalým nezbytností pro spaní. Tato sada je k dispozici v různých barvách a je k dispozici ve všech velikostech. Získejte svůj ještě dnes a spěte o něco pohodlněji.

Potřebujete si odpočinout od pracího prostředku?  Vyzkoušejte tyto nejprodávanější základy Amazonu.  (Zdroj: Amazon)

Potřebujete si odpočinout od pracího prostředku? Vyzkoušejte tyto nejprodávanější základy Amazonu. (Zdroj: Amazon)

8,68 $ 13,34 dolarů na Amazonu

Proč utrácet spoustu peněz za drahé prací prostředky, když můžete vyprat více a zaplatit méně? Prací prostředek Amazon Basics je nutností pro každý den praní. Láhev o objemu 82,5 uncí vypere až 110 dávek prádla a odolá i té nejodolnější špíně a špíně. Udržujte své oblečení svěží vůní s jasnou, svěží vůní tohoto standardního, vysoce účinného pracího prostředku do praček. S tímto tekutým pracím prostředkem od Amazon Basics si zamilujete praní oblečení za zlomek ceny.

Modernizujte svůj venkovní prostor pomocí jedné nebo více sad těchto ratanových křesel z nábytkové řady Amazon.  (Zdroj: Amazon)

Modernizujte svůj venkovní prostor pomocí jedné nebo více sad těchto ratanových křesel z nábytkové řady Amazon. (Zdroj: Amazon)

143,99 $ na Amazonu

Milovníci terasy si zamilují tyto moderní venkovní jídelní židle. Vyznačují se silným ocelovým rámem pod moderním proutěným překrytím pro spolehlivou a elegantní estetiku. Snímatelné potahy sedadel odolné proti povětrnostním vlivům jsou vyrobeny z pohodlné polyesterové tkaniny a lze je otřít.

Tyto židle jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které časem nevyblednou ani se nezkazí. Tato sada je dodávána se dvěma křesly, takže je můžete umístit kolem odkládacího stolu, abyste si mohli sednout a popovídat si, nebo si pár párů vytvořit venkovní jídelní kout.

Upgradujte svůj domov pomocí Amazonu

Ozdobte svůj prostor vysoce kvalitními produkty nabízenými vlastními značkami Amazonu. Využijte tyto nabídky a ušetřete ještě dnes!

Hledáte další skvělé nabídky od Amazonu? Podívejte se na tyto:

Dům:

Nábytek: