Toto je nejlepší sýrová omáčka z obchodu pro zdraví srdce, podle odborníka na výživu

Sýrová omáčka a zdraví srdce nejsou úplně ideální. Vzhledem k tomu, jak se většina sýrových omáček z obchodu vyrábí s umělými příchutěmi, neposkytují mnoho živin a mohou mít relativně vysoký obsah sodíku a tuku, takže přidání sýrových omáček do vaší stravy, pokud se zaměřujete na zdraví srdce, není to pravé. odpověď. nejlepší praxe. Chutný? Je to jasné! Ale je to dobré pro zdraví vašeho srdce? Není mnoho.

Vzhledem k tomu, že sýrové omáčky nemají nejpůsobivější nutriční profil, dává smysl, že odborníci mají tendenci doporučovat lidem, aby omezili příjem této sýrové pochoutky. Realita je ale taková, že pro někoho je překonat fotbalovou sezónu nebo letní grilovačky bez milované sýrové omáčky nemyslitelné.

Dobrou zprávou je, že v supermarketech a online jsou pro vás k dispozici lepší omáčky, které uspokojí vaši potřebu něčeho, do čeho si namáčíte upečené hranolky, aniž byste své tělo přetěžovali pochybnými přísadami.

Pokud jde o sýrové omáčky, je ideální najít variantu, která je vyrobena ze zdravých surovin, bez umělých barviv nebo příchutí a neobsahuje velké množství sodíku nebo tuku. Pokud špička obsahuje mikroživiny, které jsou zdůrazněny pro zdraví srdce – vápník, hořčík a draslík – je to určitě bonus.

Ze všech sýrových dipů tam venku, Nejlepší sýrový dip z obchodu pro zdraví srdce je Good Foods Plant Based Queso Style Dip.

Čtěte dál a pro další tipy pro zdravé srdce se podívejte na svačinkové návyky, které mohou zvýšit vaše riziko srdečních chorob.

Dobrá jídla rostlinná omáčka Queso

Většina sýrových omáček koupených v obchodě chutná skvěle, ale z hlediska výživy zanechávají hodně přání. Ale milovníci sýra mohou být unaveni zkoušením sýrové omáčky bez mléčných výrobků z obavy, že nesplňuje jejich standardy.

Good Foods ale vyrábí sýrovou omáčku bez mléčných výrobků, která vás přiměje sáhnout po této zdravější alternativě každý den v týdnu. S méně než 200 miligramy sodíku a 0 gramy nasycených tuků na porci tato omáčka prověří mnoho potravinových krabiček zdravých pro srdce. 80 miligramů draslíku v každé porci poskytuje také další přínos pro zdraví srdce.

Jezte tohle, ne tamto

Jezte tohle, ne tamto

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Spíše než umělá barviva, umělé příchutě a sporné stabilizátory v této omáčce spoléhá Primal Kitchen na přísady, jako je červená paprika, červená cibule a dokonce i nutriční kvasnice a chia protein. Tato sýrová omáčka bez sóji, vegan a GMO se hodí do široké škály diet, pokud nádoba, kterou si vyberete, není smažená nebo máčená v sodíku (jako klasické tortilly). Tato omáčka má stále nějakou vlákninu, což je při hodnocení sýrových omáček skoro nevídané! A co je nejdůležitější, tento dip chutná naprosto úžasně.

Pokud se tedy zaměřujete na zdraví svého srdce a jste milovníkem sýrové omáčky, nejlepší volbou může být výběr Good Foods Plant Based Queso Style Dip k potlačení vaší chuti.