Vylepšete svůj prostor pomocí těchto 5 skvělých produktů

Za nákupy uskutečněné prostřednictvím odkazů na této stránce můžeme obdržet provizi. Cena a dostupnost se mohou změnit. Tento obsah byl vytvořen partnerem společnosti Yahoo jako třetí strana.

Tyto dekorativní předměty vám pomohou dodat vašim starým prostorům zábavnou podzimní proměnu. (Zdroj: Amazon)

Milujeme dobrou aktualizaci domácích dekorací, zvláště když jsou produkty na Amazonu vzdáleny pouhým kliknutím a mohou být na našem prahu během několika dní. Základní dekorativní možnosti jsou nudné, takže neustále hledáme jedinečné doplňky, které nezruinují. Proto jsme velmi rádi, že vám můžeme ukázat těchto pět zábavných a stylových produktů, které oživí vaše pokoje, aniž byste museli vyprázdnit peněženku.

Dopřejte svému domovu zábavné podzimní novinky

Dodejte svému kuchyňskému stolu šmrnc barev.  (Zdroj: Amazon)

Dodejte svému kuchyňskému stolu šmrnc barev. (Zdroj: Amazon)

26,95 $ na Amazonu

Tato jahodová keramika inspirovaná vintage je stejně roztomilá jako funkční a obsahuje vykolejenou 3D verzi jahody. Tato rozkošná váza je ideální pro kytici, místo pro uložení per a tužek a dokonce i jako středobod vašeho kuchyňského stolu.

Na Amazonu má téměř dokonalých 4,9 hvězdičky a jeden šťastný kupující řekl, že tato váza s jahodami má v jeho knize ’10/5′: “Tohle je ta nejroztomilejší věc!! Osobně mnohem roztomilejší, než jsem si představoval! Horní otvor je trochu úzký, takže zkontrolujte míry, ale 1000% doporučuji! ROZKOŠNÝ!”

Tento kryt rozvaděče dodá vašemu domovu okamžitou třídu a krásu.  (Zdroj: Amazon)

Tento kryt rozvaděče dodá vašemu domovu okamžitou třídu a krásu. (Zdroj: Amazon)

15,00 $ 20,00 $ na Amazonu

Obyčejné, nudné spínací desky jsou matné a snadno se ušpiní. Rozvaděč Nostalgic Warehouse Meadows je přesně to, co potřebujete k obnově rozvaděčů v jakémkoli rohu vašeho domova. Tyto kryty rozvaděčů jsou vyrobeny z masivní kované mosazi, takže jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Instalace je jednoduchá a montážní materiál je součástí dodávky.

Tento vintage kryt rozvaděče získal na Amazonu 4,8 hvězdiček. Přečtěte si, co řekl jeden euforický zákazník: „Tyhle jsou naprosto nádherné! Pokud se přestěhuji, vezmu je s sebou. Možná si myslíte, že jsou trochu drahé, ale jsou OPRAVDU těžké a mnohem hezčí než věci, které najdete v místním železářství.“

Mějte pořádek v laku na nehty a ve své koupelně.  (Zdroj: Amazon)

Mějte pořádek v laku na nehty a ve své koupelně. (Zdroj: Amazon)

34,99 $ 42,88 $ na Amazonu

Každý ví, jaký může být neuspořádaný nepořádek z laku na nehty, když ho nemáte oddělené místo, ale nebojte se, protože máme produkt, který to napraví. Tato duhově duhově smaltovaná věšáková stěna poskytne tolik potřebné úložiště a organizaci. Tento duhový duhový stojan je vyroben z odolného akrylu a má šest polic, které jsou ideální velikosti, aby se vešly do lahviček s laky na nehty. Už žádné nečistoty v lahvičce s lakem na komodě nebo koupelnovém pultu. Uspořádejte si laky na nehty podle barev a mějte na ně snadný pohled přes průhledné police.

Přečtěte si, co o nich řekl ověřený kupující: „Láska lásko miluj tyhle malé poličky na knihy! Takže super rychlé a snadné sestavení. Velmi odolný. Již jsem objednal další sadu a také větší velikost! Zahrnují dokonce malou úroveň, která zajišťuje, že jsou chladné a rovné! Velká spokojenost s tímto nákupem!”

Pokud chcete svému prostoru dodat kreativní atmosféru, potřebujete tato neonová světla.  (Zdroj: Amazon)

Pokud chcete svému prostoru dodat kreativní atmosféru, potřebujete tato neonová světla. (Zdroj: Amazon)

9,99 $ na Amazonu

Každý potřebuje ve svém životě trochu neonu. Tato neonová svítidla Lichee jsou perfektním doplňkem do každé místnosti. Tato světla jsou flexibilní, voděodolná a lze je snadno ohnout do libovolného tvaru nebo zkrátit na libovolnou délku. Tato světla mají deset různých barev a různá nastavení: stálé světlo, rychlé blikání a rychlé blikání.

Kreativní kupující použil tato světla k vylepšení stínové krabice: “Koupil jsem to, abych napodobil neonová světla ve stínové krabici, kterou jsem vyráběl.” […] Bylo to docela snadné a vzhled a dojem jsou dostatečně působivé, že nyní hledám projekty, abych to znovu použil.“

Tento koberec s potiskem zebry může dodat každé místnosti super zábavnou atmosféru.  (Zdroj: Amazon)

Tento koberec s potiskem zebry může dodat každé místnosti super zábavnou atmosféru. (Zdroj: Amazon)

68,99 $ na Amazonu

Nic nepřekoná styl a sofistikovanost koberce se zvířecím potiskem. Milujeme jedinečnou atmosféru, kterou tento koberec s umělým potiskem zebry přináší do každé místnosti. Tento měkký koberec dodává přesný vzhled zebří kůže s nulovým týráním zvířat. Tento koberec je odolný, nebude se téměř rozlévat a v případě potřeby jej lze snadno otřít. Na Amazonu má 4,4 hvězdičky.

Přečtěte si, co řekl spokojený kupující: „Bylo to přesně to, co jsem chtěl. Trochu jsem pochyboval, ale jsem rád, že jsem si to objednal. Materiál vypadá jako pravá kožešina a chlup uprostřed je dokonalý a koberec akorát zakrývá. Velikost byla přesně taková, jakou jsem potřeboval a jsem moc rád, že jsem si ji objednal. Vysoce doporučeno!”

Najít perfektní dekoraci pro váš domov nezabere mnoho času a peněz. S těmito produkty od Amazonu můžete letos na podzim dát svému domovu nový vzhled.

Hledáte další skvělé nabídky od Amazonu? Podívejte se na tyto:

Dům:

domácí kutily: